Stiahnut.sk

Epic Games ponúka zadarmo dve hry: This War of Mine a Moonlighter

Good Guy Epic. Inak sa ani nedá označiť táto inovatívna firma (celým názvom Epic Games), ktorá najskôr rozdávala jednu hru každý druhý týždeň, potom prešla na frekvenciu jeden titul/týždeň a momentálne hráčov poteší hneď dvoma titulmi naraz! V prvom prípade ide o ponurú post-apo záležitosť This War of Mine, druhým protipólom je akčné a vtipné RPG Moonlighter.

Kolekcia dvoch hier zadarmo na stiahnutie

This War of Mine od poľských 11 bit Studios sa zaoberá vojnou z pohľadu civilného obyvateľstva. Dôsledky sú katastrofálne, podmienky na život prakticky nezlučiteľné s dôstojnosťou, a tak je na hráčoch, aby sa rozhodovali, čo s danými preživšími. Doslova sa im bude neustále naskytať otázka, koho nechať nažive a kto bude pre komunitu menšou stratou pri jeho prípadnej smrti. Základné morálne otázky sú výborne spracované s depresívnym posolstvom. Príbehy ľudí nenechajú hráčov chladnými a jedine ich rozhodnutia určia odvíjanie deja. Lieky sú tu nedostatkovým tovarom, jedlo dochádza a hygiena je dávno zabudnutý pojem. Kto prežije?

This War of Mine od Epic Storu na stiahnutie zadarmo

Fanúšikov menších indie titulov zase poteší oddychová hra Moonlighter pôsobiaca v zľave ako protiváha na predchádzajúci titul. Ide o zábavné akčné RPG v pixelovej grafike, ktorej hlavnou postavou je Will – obchodník s cieľom dobyť svet a stať sa hrdinom. V tom mu pomôžu(?) novoobjavené portály, cez ktoré môže prechádzať do iných svetov, resp. dungeonov a získavať bohatstvo, o akom sa obyvateľom malej dedinky Rynoka, odkiaľ pochádza, ani len nezdalo. Náplňou hry je objavovanie nových svetov, bitky s neznámymi stvoreniami, lootovanie a obchodovanie s cenným tovarom.

Moonlighter od Epic Storu na stiahnutie zadarmo

To ale nie je všetko. V Epic Games si povedali, že im to nestačí a na budúci týždeň lákajú opäť na dva veľké tituly a vyzerá to tak, že štvrtky budú medzi hráčmi ešte obľúbenejšie. Konkrétne ide o brutálne PvP For Honor a hororový atmosférický triler Alan Awake. O nich ale až nabudúce.

Autor: Michal M.  |   Publikované: 26.7.2019   |   Zobrazené: 2366x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  c 9 d 7 9 b  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia