Stiahnut.sk

Euro Truck Simulator 2 mieri do Ruska s novým rozšírením!

Už v roku 2008 vyšiel prvý diel dnes už legendárnej hernej série Euro Truck Simulator. Od uvedenia na trh si získal obrovskú hráčsku základňu, ktorá sa ku hre stále vracia aj vďaka podpore moderov, ktorí do hry neustále pridávajú nový obsah – vozidlá aj mapy. Euro Truck Simulator 2 je stále mimoriadne populárny, a preto sa mu venujú aj vývojári a hráči. Najnovšie sa môže hráčska komunita tešiť na rozšírenie, na ktoré sa dlho čakalo. Rusko!

Euro Truck Simulator 2 - demoverzia zadarmo na stiahnutie

Zaujímavá, a najmä obrovská, lokalita spríjemní dlhé hodiny hrania všetkým, ktorí sa neboja jazdiť po nekonečných pláňach v Rusku. Rozšírenie, resp. DLC, bude mať názov Heart of Russia a tvorcovia sa v ňom zamerali na východnejšiu časť Ruska. Nebude tak chýbať tradičná miestna architektúra, nádherná krajina a doposiaľ nenavštívené územia. Nie je náhodou, že práve Rusko sa dočkalo svojho rozšírenia – ETS2 má v tejto krajine obrovskú hráčsku základňu a s predajom by tak nemal byť najmenší problém. DLC vyjde už čoskoro a vy si ho zatiaľ môžete pridať do „wishlistu“ na Steame, po vydaní bude k dispozícii aj u nás.

Vyskúšajte hromadu módov do hry Euro Truck Simulator 2, ktoré máme v ponuke, alebo si zahrajte neobmedzenú demoverziu hry.

Autor: Michal M.  |   Publikované: 7.3.2021   |   Zobrazené: 2577x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  1 a d c 4 e  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia