Stiahnut.sk

Brutálna hra For Honor a psychologická Alan Wake sú na Epic Games Store zadarmo

Už dlhšie je známe, že Epic Games Store bude rozdávať až do konca roku 2019 každý týždeň hru zadarmo. Tentokrát ale spravili výnimku, pretože ponúkajú dokonca dva voľne dostupné tituly - For Honor a Alan Wake - ktoré si môžete stiahnuť úplne zadarmo a ponechať si ich vo svojej knižnici na stálo.  

Nekompromisná politika Epic Games

Minulý týždeň sme si predstavili prvú dvojicu hier, ktorou začalo viacnásobné rozdávanie zadarmo. Boli nimi This War of Mine a Moonlighter a tentokrát mieri Epic ešte o čosi vyššie. Od 2. augusta, presne po dobu jedného týždňa, si môžete do svojej kolekcie na svojom Epic Games účte zaradiť ďalšie dve hry. 

Aj takýmto dosť nekompromisným spôsobom sa snaží Epic rozšíriť svoju hráčsku základňu a výborne sa mu darí. Počtom titulov síce nemôže konkurovať Steamu, najväčšej hernej platforme, ale zvyšujúci počet exkluzívneho obsahu nových hráčov jednoducho láka. Navyše, politika, s akou sa spoločnosť Epic prezentuje, je mnohým výrazne sympatickejšia, než pri konkurencii.

Šialene zábavný stredovek vo For Honor

Fantasy stredoveká akčná hra For Honor vás poteší unikátnym súbojovým systémom plným brutalít, rýchlou akciou, príbehovou kampaňou aj mimoriadne zábavnými multiplayerovými módmi. Vývojári z Ubisoftu sa pri popise hry bijú do pŕs, pokiaľ ide o ovládanie vojakov, ktoré je inovatívne a vy tak máte pod kontrolou každý jeden pohyb do najmenších detailov. Jednotlivých bojovníkov si môžete upraviť podľa aktuálnej nálady, a to z pohľadu výzoru aj spôsobu boja. Na výber máte niekoľko druhov jednotiek, ako napríklad brutálneho Vikinga, Samuraja, Wu Lin aj stredovekých rytierov v ťažkej zbroji. Tento netradičný mix kultúr z rôznych kútov sveta pripraví skvelé herné vyžitie.

For Honor na Epic Store na stiahnutie zadarmo

Psychologický horor v mestečku Bright Falls

Druhým lákadlom je pomerne starší, avšak výborný titul Alan Wake. Spisovateľ, podľa ktorého je hra pomenovaná a zároveň je aj jej hlavným protagonistom, sa dostáva do ťažkých životných situácií po nečakanom zmiznutí jeho manželky. Malé mestečko Bright Falls je terčom neznámej Temnej Identity a pre Alana sa začína boj s vlastnou hlavou aj nezmámim nepriateľom o záchranu milovanej ženy. Hra s ľahkosťou kombinuje príbehové prvky vystavané na viacerých prepletených vrstvách a akčné sekvencie, pri ktorých vám bude tuhnúť krv v žilách. Pokiaľ patríte medzi fanúšikov psychologických trilerov, atmosférických titulov aj nečakaných zvratov, Alan Wake vás správne napumpuje adrenalínom aj zvedavosťou.

Alan Wake od Epic Storu na stiahnutie zadarmo

Akcia je platná po dobu sedmich dní do 9. 7. 2019 a je možné, že v budúcnosti sa tituly opäť dostanú do rotácie zadarmo.

Autor: Michal M.  |   Publikované: 2.8.2019   |   Zobrazené: 2138x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  6 9 1 6 7 e  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia