Stiahnut.sk

Najlepšie módy pre Euro Truck Simulator 2: diel tretí

Máme tu ďalšiu časť seriálu o jednej z najlepších a najobľúbenejších českých hier poslednej doby. Dnes sa budeme zaoberať rôznorodými módmi, ktoré vylepšia celkový zážitok z hrania. V prípade, že ste si ešte neprečítali predchádzajúce články o ETS 2 (demo, ktoré sa po aktivácii zmení na plnú verziu, sťahujte TU), môžete tak urobiť tu:

Odporúčame predovšetkým prvý článok o módoch, kde sa dozviete aj niečo o ich inštalácii. Teraz sa už však vrhneme na predstavenie ďalších módov.

Nové a vylepšené interiéry

Interiéry sú pre truckové hry od SCS Software tím snáď najdôležitejším prvkom grafickej podoby, pretože hráči preferujú spravidla pohľad z kabíny, kde majú interiér ako na dlani. Hoci je kvalita tých pôvodných úplne dostačujúca, komunita vytvára stále nové interiéry, ktoré virtuálnym kamionistom spríjemnia ich odysey ešte viac.

 • Scania Luxury Claas Interior – chcete mať v svojej Scanii krajší interiér? Tento moderný a luxusný určite vyskúšajte, na cestách po Európe zaručene nesklame.
 • Volvo – pre milovníkov tradičnej švédskej značky je tento mód nutnosťou
 • Zářící kabina pro MAN – mód pridáva rôzne svetielka a podsvietenie do kabíny MANov.
 • Interiéry – pokiaľ sa vám chce zaoberať s rôznymi módmi interiérov, stiahnite si rovno objemný balíček, v ktorom sú zastúpené všetky značky, teda – Iveco, DAF, MAN, Mercedes, Scania, Volvo i Renault.

Rozšírenie mapy

Hoci ETS 2 obsahuje naozaj obrovskú a navyše podrobnú mapu, nenásytnosť hráčov nepozná hranice. Tí šikovnejší sa práce chopili sami a vytvorili mapy, ktoré prinášajú nové, neznáme trasy pre skutočných fanúšikov kamiónovej dopravy.

 • Taliansko Taliansko síce je v pôvodnej hre prítomné, no zastupuje ho iba niekoľko miest na severe krajiny. Tento mód patrí medzi skromnejšie, ale stále má čo ponúknuť – 3 mestá a 5 nových spoločností v Benátkach, Janove a Boloni.
 • Rusko chcete zavítať ďalej na východ? 8 nových miest, ukazovatele v azbuke a príchuť pravého dobrodružstva...

Realistickejšie zvuky

Zvuk tvorí neoddeliteľnú súčasť herného zážitku, avšak ideálu sa približuje len málo hier. ETS 2 má výhodu, že to, čo sa nepodarilo dotiahnuť k dokonalosti autorom hry, zachránili fanúšikovia.

 • Dážďjazda v daždi je síce náročnejšia, ale zvuky bubnujúcich kvapiek v sebe majú čosi upokojujúce. Pokiaľ si chcete vychutnať rozmary počasia v ETS 2 naplno, vyskúšajte tento  mód.
 • Klaksónporiadny kamión má mať aj poriadny klaksón, čo v originálnej hre úplne neplatí. S týmto módom už je všetko, ako má byť.
 • Motorani zvuk motoru nepatrí medzi to najlepšie, čím by s ETS 2 mohol chváliť, teda asoň do chvíle, než si nainštalujete tento mód.
 • Rádio streamovanie českých staníc do rádia vo vašom virtuálnom kamióne? Žiaden problém.

Špecialitky

Nakoniec je tu zopár zmiešaných módov, bez ktorých si hru nedokážeme predstaviť:

 • Lepšie textúry ciest grafickú stránku hry považujeme za perfektnú, ale iba v prípade, že sa pozerané na vozidlá, ktoré sú vyšperkované do najmenších detailov. S cestou a jej okolím už to je podstatne horšie. Časť tohto problému odstraňuje tento mód s kvalitnejšími textúrami ciest.
 • Realistická fyzika verzia 5.0mód pre realistickú fyziku celkovo spríjemňuje hranie, do ktorého sa vžijete oveľa ľahšie. Celá hra akoby ožila a my vám dávame na stiahnutie verziu, ktorá odstraňuje aj obmedzovač.
 • Nádherný ťahačide o Kenworth K100, ktorý vám dá pocítiť silu a luxus výrobkov tejto tradičnej americkej značky.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 27.5.2013   |   Zobrazené: 27217x

Značky

Podobné články

Diskusia

Michal
Michal

Zdravím, chcel by som sa opýtať ako si zmením kamión v euro truck simulátor 2. Ďakujem

08.08 17:09 reagovat

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  7 d a 9 9 6  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia