Stiahnut.sk

Najväčšie české RPG vyjde za 4 dni

Na české RPG Kingdom Come: Deliverance sa fanúšikovia po celom svete tešia už veľmi veľa rokov. Od crowdfundingovej kampane, ktorá hru preslávila, totiž ubehli už dlhé štyri roky. No trpezlivosť Steam kľúče prináša a tak už za 4 dni vtrhne Kingdom Come: Deliverance na herné scénu - presne 13. februára 2018. Ak potom náhodou nemáte program na Valentína, tak už nič nemusíte riešiť - vezmite si na zvyšok týždňa voľno v práci a ponorte sa do hry.

Nový trailer ukazuje zrod hrdinu

Posledných niekoľko dní do vydania hry sa tradične spúšťa naozajstná mediálna smršť, takže sa všetci môžeme tešiť na príval nových informácií, artworkov, videí a mnohého ďalšieho. Pomyselným štartom u KC:D je vypustenie nového traileru, ktorý sa síce primárne venuje hlavnému hrdinovi, ale súčasne ukazuje všetko podstatné. Nájdeme v ňom klasické súboje, ako aj veľké bitky, krásnu prírodu, samozrejmosťou sú ingame videá s dejovou linkou a mnoho ďalšieho. Ide o akúsi koncentrovanú verziu hry v náznakoch. Veď pozrite sa sami.

Kde kúpiť Kingdom Come: Deliverance?

Ak ste si hru nepredplatili v rámci kickstarterovej kampane, môžete tak stále urobiť priamo na Steame a to za 49,99 EUR. Výhodou predobjednania je získanie balíčka máp "Treasures of the Past - Poklady minulosti", ktorý vám ukáže cestu k brneniu a pridá nové lokality.

Predobjednať Kingdom Come: Deliverance

Tak nezabudnite - 13. februára 2018 vyjde Kingdom Come: Deliverance - české RPG (od tvorcov Mafie) bez mágie a drakov, no zato s poriadnymi bitkami, poctivým súbojovým systémom a hlavne neuveriteľne prepracovaným a historicky presným prostredím.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 9.2.2018   |   Zobrazené: 3094x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  f 1 7 8 3 d  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia