Stiahnut.sk

NHL 22 od EA Sports konečne na novom Frostbite engine

Najznámejšia herná hokejová séria NHL už nutne potrebuje zmenu. Tá dlho očakávaná v podobe nového enginu prichádza s novinkou NHL 22. EA Sports tak prechádza na novú generáciu konzol a celá séria NHL sa tak presúva na Frostbite engine podobne, ako to Electronic Arts urobili so sériou FIFA alebo Madden NFL.

Pre hráčov na počítačoch ale dobré správy nemáme. Nový engine bude k dispozícii len pre nové konzoly PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Vyplýva to z informácií na oficiálnej stránke hry. Prechod na Frostbite engine tak má svoje „ale“ a vôbec nie príliš populárne.

Skvelý nový engine s radom noviniek

NHL 22 dostane jeden z najvýkonnejších herných enginov súčasnosti, ktorý tak vylepší nielen nádherný vizuál hry s detailami, ale aj pohyby hráčov, kľučky, strely a pod. S enginom príde na rad aj novinka Superstar X-Factors. Tá by mala vďaka novému systému odomykať jedinečné schopnosti najväčším hviezdam zámorského hokeja, ktorí tak budú na ľade pôsobiť osobnejšie a štýlom, akým naozaj hrajú.

Vďaka Superstar X-Factors príde do každého režimu nová stratégia založená na triede. V praxi to znamená oveľa viac spôsobov, ako hrať. Podľa EA Sports ide o prielom v sérii, ktorý si však pravdepodobne zahrajú len majitelia nových next-gen konzol. NHL 22 určite vyjde aj pre PlayStation 4 a Xbox One, rovnako tak na PC, ale v starej verzii s novými súpiskami. Úplne rovnaký prípad tento rok postihol aj hru FIFA 22.

 
Autor: Michal M.  |   Publikované: 18.8.2021   |   Zobrazené: 2417x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  a 8 f f d e  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia