Stiahnut.sk

The Outer Worlds sa presúva na Steam

Vynikajúca ARPG hra The Outer Worlds od vývojárov z Obsidian Entertainment mieri na Steam. Celý rok bol titul exkluzívnym obsahom na Epic Games Store, čo sa ale teraz končí a tí hráči, ktorí nemajú službu Epic Games radi, si môžu konečne pridať TOW do svojej Steam knižnice.

Steam hráči môžu jasať

Hra je mimoriadne obľúbená naprieč všetkými platformami – PS4, Xbox One, PC – a už čoskoro, konkrétne 23. októbra bude k dispozícii na Steame. Vyjde v piatok a hráči tak môžu celý víkend testovať hru, ktorú doteraz z nejakého dôvodu nehrali.

Hráči sa do deja zapájajú z pohľadu prvej osoby, pričom je možné vytvoriť si vlastnú postavu. Ďalej si odomknú vesmírnu loď, ktorá bude slúžiť ako domov, resp. centrálna základňa. Nechýbajú NPC postavy, ktoré hráčom pomáhajú v postupe príbehom a misiami. Každá postava má iné schopnosti a dajú sa pekne kombinovať. Rôzne skvelé a zábavné zbrane, zbieranie skúseností alebo spomalenie času sú hlavnými stavebnými kameňmi hry.

The Outer Worlds vyšiel minulý rok v októbri na PS4, Xbox One a PC – na poslednej menovanej platforme ako exkluzivita pre Epic Games Store. Prvé DLC hry sa volá Peril on Gorgon.

 
Autor: Michal M.  |   Publikované: 12.10.2020   |   Zobrazené: 1815x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  b 6 3 d b 9  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia