Čaute stiahol som najnovší ovladač na moju grafickú kartu nvidia 630m odvtedy všetky hry idú horšie(sekajú).Nedá sa vrátiť na starší ovládač.Na tom staršom išlo všetko v pohode ako napríklad Minecraft vtedy išiel cez 150 fps a teraz ide na max 80 a pritom stále padajú fps aj na 30.
Ďakujem za pomoc :)Son15.11.2014Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
zdravíčko mám otázku stiahol som si minecraft a keď som dal spustiť chce to odo mňa registráciu...keď som to hrával pred časom,, nič také som nepotreboval, takže som si tým neni istý Budem musieť niečo platiť alebo tak?? vďakaHranol25.1.2014Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
pomoc zaregistroval som sa na mojang išiel som sa prihlasit skontroloval som si to 5krat a vipise mi : Login flaier a zaregistroval som sa už 2krat pomocsamko23034.5.2013Zobraziť odpovede (6)Odpovedať
pozdravujem vas . ako všade sa píše na tejto stranke free a ked sa rozhodnem stahnuť hru tak - zaplať ....prečo potom lakate nato že vraj zadarmo ???????Rado87725.1.2018Zobraziť odpovede (0)Odpovedať
Dobrý deň.Mám problém s hrami zo steamu.Nedávno som si kúpil balíček hier zo stránky https://www.humblebundle.com/. Prepojil som ich zo steamom a nainštaloval.Po spustení hry mi vyskočí okno, kde sa mi zobrazí CD-key.Ten si skopírujem a kliknem na "hrať".A tu mi zamrzne PC.čakal som 15 minút a nič sa nedialo.Vedel by mi niekto poradiť,pripadne stalo sa niekomi niečo podobné?
ĎakujemMichal2.2.2014Zobraziť odpovede (3)Odpovedať
Dobrý deň.
Vyskúšal som už viacero verzií tejto hry a výsledok bol vždy rovnaký. Hra sa okamžite po spustení minimalizuje do lišty, začne si alokovať stále viac a viac RAMky až nakoniec sama spadne.
Mám dvojjadrový 64-bitový procesor Intel s 2,5GHz, 8GB RAM a grafickú kartu NVIDIA GeForce 610M.Libor15.10.2013Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
Landwirtschafts-Simulator 2013: farming simulator 2013
chcem sa opytat ze ked dam stahovat tak mi to nestiahne nikde len mi prevezme subor a dost aaztekk 30.11.2012 Zobraziť odpovede (2) OdpovedaťHry a zábava: Hitman blood money inštalácia
Prosím poradte stiahol som hru ale prehrá mi iba úvodné video a zruší sa ,čo mám urobit . Juraj S 26.11.2012 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťZuma Deluxe: Stiahnutie hry
Moze sa stiahnut hra Zuma deluxe na PC bez internetu naUSB- kluc Mato 11.8.2012 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťAngry Birds Space: otazka
co mam napisat do polozky ked mi ukaze na Angry birds ze: enter the key Veronika 8.5.2012 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťHry a zábava: euro truck simulator 2
titajte vi jak davaťe kod na euro truck simularoe 2 miro 25.3.2017 Zobraziť odpovede (0) OdpovedaťHry a zábava: Hry sekajú
Čaute stiahol som najnovší ovladač na moju grafickú kartu nvidia 630m odvtedy všetky hry idú horšie(sekajú).Nedá sa vrátiť na starší ovládač.Na tom staršom išlo všetko v pohode ako napríklad Minecraft vtedy išiel cez 150 fps a teraz ide na max 80 a pritom stále padajú fps aj na 30.Ďakujem za pomoc :) Son 15.11.2014 Zobraziť odpovede (1) Odpovedať
Minecraft: Registrácia??
zdravíčko mám otázku stiahol som si minecraft a keď som dal spustiť chce to odo mňa registráciu...keď som to hrával pred časom,, nič také som nepotreboval, takže som si tým neni istý Budem musieť niečo platiť alebo tak?? vďaka Hranol 25.1.2014 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťSurgeon Simulator 2013: Surgeon simulator
date sem aj plnu verziu aj z operacou mozgu?atd... ojojoj 12.6.2013 Zobraziť odpovede (1) Odpovedať
World of Tanks: Dlhe nacitavanie
vždy keď zapnem world of tanks tak vždy mi sa to veľmi dlho nacitava poradte mi prosím L-drago 6.5.2013 Zobraziť odpovede (4) OdpovedaťMinecraft: Minecrafťan SK TV
pomoc zaregistroval som sa na mojang išiel som sa prihlasit skontroloval som si to 5krat a vipise mi : Login flaier a zaregistroval som sa už 2krat pomoc samko2303 4.5.2013 Zobraziť odpovede (6) OdpovedaťHry a zábava: psi - ops problem so spustenim win 7 64
stiahol som si hru psi - ops a skusil ju spustit ale nic sa nestalo.pomozte silver 15.4.2013 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťEuro Truck Simulator 2: aktivačný kód
Prosím poradte mi aký je ddruhý aktivacny kod lebo ked som hral tak mi naskocilo ze mam zadat 2.akrivacny kod aby som mohol pokracovat.Prosím aky je tem 2.aktyvacný kod :) Patrik 26.11.2012 Zobraziť odpovede (6) Odpovedať
Need for Speed: World: vysvetlite ....
pozdravujem vas . ako všade sa píše na tejto stranke free a ked sa rozhodnem stahnuť hru tak - zaplať ....prečo potom lakate nato že vraj zadarmo ??????? Rado877 25.1.2018 Zobraziť odpovede (0) OdpovedaťThe Sims 3: Je to cela verzia?
Keď si to stiahnem zadarmo budem mať celu verziu Sims 3? matus531 31.8.2017 Zobraziť odpovede (0) OdpovedaťHry a zábava: Steam CD key zamrzne
Dobrý deň.Mám problém s hrami zo steamu.Nedávno som si kúpil balíček hier zo stránky https://www.humblebundle.com/. Prepojil som ich zo steamom a nainštaloval.Po spustení hry mi vyskočí okno, kde sa mi zobrazí CD-key.Ten si skopírujem a kliknem na "hrať".A tu mi zamrzne PC.čakal som 15 minút a nič sa nedialo.Vedel by mi niekto poradiť,pripadne stalo sa niekomi niečo podobné?Ďakujem Michal 2.2.2014 Zobraziť odpovede (3) Odpovedať
Euro Truck Simulator 2: Hra v lište a koniec
Dobrý deň.Vyskúšal som už viacero verzií tejto hry a výsledok bol vždy rovnaký. Hra sa okamžite po spustení minimalizuje do lišty, začne si alokovať stále viac a viac RAMky až nakoniec sama spadne.
Mám dvojjadrový 64-bitový procesor Intel s 2,5GHz, 8GB RAM a grafickú kartu NVIDIA GeForce 610M. Libor 15.10.2013 Zobraziť odpovede (1) Odpovedať
Slender: 7th Street: Zadanie hesla - password
paswordmyslim ked mi naskoci ked stisnem inastalovat hru kristian 25.8.2013 Zobraziť odpovede (1) Odpovedať
Driving Simulator 2009: kolko to stojí
kolko stoji tato hra v obchode a v akom obchode denis 18.8.2013 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťEuro Truck Simulator: Funguje s volantem?
je to aj na volant adrián 13.8.2013 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťCommander Keen 4: commander keen 4
ako ukoncit level studnu marek 21.5.2013 Zobraziť odpovede (1) Odpovedať