dobrý deň.Stiahol som si vašu javu a minecraft a ak na minecraft kliknem tak sa mi zobrazí this is application requires a java runtime environment 1.5.0 . poradte čo mám robit pleasevlad18.2.2013Zobraziť odpovede (12)Odpovedať
Dobrý stále keď zapnem PC ide mi všetko v pohode ale keď zapnem hru tak začne mi preklikávať obrazovka a potom mi reštartuje PC a neviem kde je problém...Marek19.6.2019Zobraziť odpovede (5)Odpovedať
čafte ludia..mam nainštalovanu ets 2 a pyta to steam dll.ale ten v počitači mam...ako to znova nakopnuť???lukaš25.12.2016Zobraziť odpovede (2)Odpovedať
Neviem spustiť hry ... nainštalovalo mi to steam a ´dalej nič .. zhasne a neviem kde mám čo spustiť ani odkaz na hru ani nič ... komplikované ...nie som odborník na PC ani progamátor ... neviem čo ďalej ...BRANISLAV17.4.2015Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
Ako si aktivujem rozšírenie tejto hry (kúpil som si original CD Na východ) ale stále to píše po zadaní aktivačného klúču, že je nesprávny :( čo mám robiť?????pukoland23.2.2014Zobraziť odpovede (2)Odpovedať
tam je napisane ze to je kompatibilne s windows 7/8/xp 64 bit ale mne to pise ze to je pre windows XPrrrrrrrrrrrrr25.1.2014Zobraziť odpovede (2)Odpovedať
okej iśtalacia prebehla v pohode, a ďalej nejako neviem, pustim hru, cez Run, a potom mi ju zapne, a ked dam že start new game ta mi tu hru zastavy a nić dalej ..robo17.9.2013Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
cavte chcel by som poradit chcel by som si zahrat multiplayer ale zaregistrovat sa neviem a ci sa za to plati ? som novacik minecraftu!janci24.2.2013Zobraziť odpovede (2)Odpovedať
potrebujem taki minecraft v ktorom je mozne hrat
multiplayer ale nie demo,povedztemi daku
stranku potrebujem abi bol zadarmodark empires22.12.2012Zobraziť odpovede (3)Odpovedať
Slender: The Eight Pages: Systémové požadavky
Pojde mi to na pc ked mam procesor 1.8ghz a ram 1GB brano 14.11.2013 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťMinecraft: application requires a java runtime 1.5.0
dobrý deň.Stiahol som si vašu javu a minecraft a ak na minecraft kliknem tak sa mi zobrazí this is application requires a java runtime environment 1.5.0 . poradte čo mám robit please vlad 18.2.2013 Zobraziť odpovede (12) OdpovedaťMinecraft: Zadarmo?
Je zadara na stiahnut.sk 146?Ak nie kolko stoji? :-) Karolčak 16.2.2013 Zobraziť odpovede (1) Odpovedať
Minecraft: Jedlo v Minecraftu
ako sa najem ? :D jaaj 8.2.2013 Zobraziť odpovede (4) OdpovedaťGoodGame Empire: Hra dobra je to?
Muzu hrat i na https://www.goodgameempire.eu/? Petru 6.6.2023 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťHry a zábava: Neide mi zapnúť žiadna hra
Dobrý stále keď zapnem PC ide mi všetko v pohode ale keď zapnem hru tak začne mi preklikávať obrazovka a potom mi reštartuje PC a neviem kde je problém... Marek 19.6.2019 Zobraziť odpovede (5) OdpovedaťEuro Truck Simulator 2: Chybí steam.dll
čafte ludia..mam nainštalovanu ets 2 a pyta to steam dll.ale ten v počitači mam...ako to znova nakopnuť??? lukaš 25.12.2016 Zobraziť odpovede (2) OdpovedaťHry a zábava: HALF LIVE 1,2
Neviem spustiť hry ... nainštalovalo mi to steam a ´dalej nič .. zhasne a neviem kde mám čo spustiť ani odkaz na hru ani nič ... komplikované ...nie som odborník na PC ani progamátor ... neviem čo ďalej ... BRANISLAV 17.4.2015 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťEuro Truck Simulator 2: EURO TRUCK SIMULATOR
Ako si aktivujem rozšírenie tejto hry (kúpil som si original CD Na východ) ale stále to píše po zadaní aktivačného klúču, že je nesprávny :( čo mám robiť????? pukoland 23.2.2014 Zobraziť odpovede (2) OdpovedaťRail Simulator: Podpora Windows 7 a 8?
tam je napisane ze to je kompatibilne s windows 7/8/xp 64 bit ale mne to pise ze to je pre windows XP rrrrrrrrrrrrr 25.1.2014 Zobraziť odpovede (2) OdpovedaťCommand & Conquer (Gold Edition): inštalacia uspešna, a dalej nić
okej iśtalacia prebehla v pohode, a ďalej nejako neviem, pustim hru, cez Run, a potom mi ju zapne, a ked dam že start new game ta mi tu hru zastavy a nić dalej .. robo 17.9.2013 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťMinecraft: Minecraft multiplayer
cavte chcel by som poradit chcel by som si zahrat multiplayer ale zaregistrovat sa neviem a ci sa za to plati ? som novacik minecraftu! janci 24.2.2013 Zobraziť odpovede (2) OdpovedaťMinecraft: Aká verzia?
Ktorá verzia sa podľa vás najviac oplatí? Stojí v Minecraftnet menejej ako 30 eur? Maťo 14.2.2013 Zobraziť odpovede (3) OdpovedaťLEGO Piráti z Karibiku: je tam jedno kolo alebo nie?
neviem či tam je jedno kolo aby som si to nenainštaloval zbitočne L-drago 3.1.2013 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťHry a zábava: world of tanks
preco mi nechce ist world of tanks, nainstaluje sa mi na plochu kliknem na ikonu a da mi dajak:error... torres 20.5.2013 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťSkiChallenge 2012: jak napsat zavináč
ako tam mam dat @ ked tam nejde Roman Veselovský 1.3.2013 Zobraziť odpovede (2) OdpovedaťMinecraft: pomoc ???
potrebujem taki minecraft v ktorom je mozne hratmultiplayer ale nie demo,povedztemi daku
stranku potrebujem abi bol zadarmo dark empires 22.12.2012 Zobraziť odpovede (3) Odpovedať
Hry a zábava: dáma klasická dvojradová
Hľadám "Dámu klasickú dvojradovú" na stiahnutie Marta Štermenská 8.7.2021 Zobraziť odpovede (0) OdpovedaťHry a zábava: Slabe pc
čaute, nepoznate daku hru ktora sa da hrat multiplayer a utiahne to slaby nootebook, intel core i3. Tomas 10.2.2021 Zobraziť odpovede (3) OdpovedaťHry a zábava: Skywars
Prva keď vas pustia musite vziať vsetko s truhlice David 31.1.2020 Zobraziť odpovede (0) Odpovedať