Hru nainstaluji +patch.Spustím hru z ikony na displeji,přehraje se počáteční video a objeví se okno:Create profile,kde je nastavení videa.Dole v okně jsou tlačítka Quit a Create.Tak to je vše,hra se nespustí.
Děkuji PavelPavel12.11.2012Zobraziť odpovede (3)Odpovedať
Dobry den,poprosim o radu.Ked si stiahnem SBK X:Superbike World Championship,tak mi ide hrat len tu jednu treningovu jazdu,nič viac,ani majstrovstva ani nič ine.Je chyba v mojom PC?? Poprosim o vysvetlenie..........Dakujemgodo230113.6.2016Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
ahoj, nainštaloval som si ets2mp všetko podla inštrukcii, potom som sa zaregistroval na str. ets2mp - cez svoj steamúčet, profil sa vytvoril ale treba ešte zadat aktivačný kod, ktorý som si už preposielal asi 100x, ale stale na mojom e-maili nič nemám, všetko a meno môjho email účtu som prekontroloval ale stale žiadny aktivačný kod mi nechodi, neviete prečo?
Stiahol som si demo verziu 1.3.1 a chcel by som plnú verziu, ale ževraj stačí kúpiť kód v digitálnej podobe. Kde tento kód môžem kúpiť?Trapezz19.6.2015Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
prepacte nasiel som ten linux medzi ostatne ale mne nejde spustit ked ho chcem vibrat z rar suboru tak mi nezobrazi ked otvorim v tom vnutri zasa minecraft dalej tak mi to vhodi zlosku minecraft a je prazdna tak co mam robit ???sirik1327.5.2013Zobraziť odpovede (2)Odpovedať
Na svojom PC máme vytvorené dva účty vo W8. Ak je PC v stave offline neviem sa do PC prihlásiť. Dá sa tento problém odstrániť?william4.1.2013Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
Iron Sky: Invasion: preco je to hodinové stahovanie
strasne brano 13.8.2013 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťWorld of Tanks: zmena zameriavaca
poradi mi niekto ako zmenim zameriavac som stoho vol majkl 17.7.2013 Zobraziť odpovede (2) OdpovedaťMinecraft: ked sa pripojim na server
ak sa pripojim nemozem sa hybat a napise mi PRIHLASOVACIA DOBA VYPRšALA čO MAM ROBIť??? david 2.6.2013 Zobraziť odpovede (6) OdpovedaťHry a zábava: Wolfenstein-Enemy Territory spustenie hry
Hru nainstaluji +patch.Spustím hru z ikony na displeji,přehraje se počáteční video a objeví se okno:Create profile,kde je nastavení videa.Dole v okně jsou tlačítka Quit a Create.Tak to je vše,hra se nespustí.Děkuji Pavel Pavel 12.11.2012 Zobraziť odpovede (3) Odpovedať
SBK X: Superbike World Championship: OTAZKA
Dobry den,poprosim o radu.Ked si stiahnem SBK X:Superbike World Championship,tak mi ide hrat len tu jednu treningovu jazdu,nič viac,ani majstrovstva ani nič ine.Je chyba v mojom PC?? Poprosim o vysvetlenie..........Dakujem godo2301 13.6.2016 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťCombat Arms: Combat arms - Zrušenie Banu
Čaute, prosím vás ako by sa dalo požiadať support combat arms o zrušenie banu ? Vladimír 28.12.2015 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťMHD Simulator 2009: Su tu cheaty ?
daju sa sem dat nijake cheaty na peniaze ? Cctcat 24.12.2015 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťEuro Truck Simulator 2: neprišiel mi aktivačný kod zo str. ets2mp
ahoj, nainštaloval som si ets2mp všetko podla inštrukcii, potom som sa zaregistroval na str. ets2mp - cez svoj steamúčet, profil sa vytvoril ale treba ešte zadat aktivačný kod, ktorý som si už preposielal asi 100x, ale stale na mojom e-maili nič nemám, všetko a meno môjho email účtu som prekontroloval ale stale žiadny aktivačný kod mi nechodi, neviete prečo?za odpoved dakujem vopred luky129 21.11.2015 Zobraziť odpovede (1) Odpovedať
Police Quest: In Pursuit of the Death Angel: Ako to nainštalujem
Dobrý deň. Ako túto hru viem nainštalovať vDos Box emulátore ? cat 17.10.2015 Zobraziť odpovede (1) Odpovedať
Euro Truck Simulator 2: Aktivačný kód v digitálnej podobe
Stiahol som si demo verziu 1.3.1 a chcel by som plnú verziu, ale ževraj stačí kúpiť kód v digitálnej podobe. Kde tento kód môžem kúpiť? Trapezz 19.6.2015 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťHry a zábava: Jak nabrat vodu?
Prosim ako mam nabrat vodu do kyblika? adam kacuka 22.4.2015 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťMHD Simulator 2009: mhd simulator 2009
ako sa otvaraju dvere prosim odpiste david 28.12.2013 Zobraziť odpovede (2) OdpovedaťEuro Truck Simulator 2: Freeware version
neviete či je 1.4.1 verzia po stiahnutí demo alebofreeware ? andrej 12.8.2013 Zobraziť odpovede (1) Odpovedať
Minecraft: ospravedlnenie a otazka
prepacte nasiel som ten linux medzi ostatne ale mne nejde spustit ked ho chcem vibrat z rar suboru tak mi nezobrazi ked otvorim v tom vnutri zasa minecraft dalej tak mi to vhodi zlosku minecraft a je prazdna tak co mam robit ??? sirik132 7.5.2013 Zobraziť odpovede (2) OdpovedaťScania Truck Driving Simulator: odkodovanie
prosim Vas potrebujem kod do tejto hry inak ma neposti do dalšich kôl. tono 2.4.2013 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťHry a zábava: Demo na stiahnutie Fifa 13
dobry den neviem nikde najst cesky demo mod na fifa 13 , bol by som rad eby ste mi pomihli. patrik 1.2.2013 Zobraziť odpovede (3) OdpovedaťMinecraft: MC pre Linux
a je mainkraft na(linuks) ubunutu otaska 30.1.2013 Zobraziť odpovede (3) OdpovedaťCounter-Strike 1.6 Non-Steam: Prihlásenie v stave offline vo W8
Na svojom PC máme vytvorené dva účty vo W8. Ak je PC v stave offline neviem sa do PC prihlásiť. Dá sa tento problém odstrániť? william 4.1.2013 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťMinecraft: mate aj ine verzie?
aako najdem ine verzie ako 1.3.1. a 1.0.0.okrem stranky minecrafting.wz.cz L-drago 19.12.2012 Zobraziť odpovede (1) Odpovedať
Euro Truck Simulator: Bezplatná verzia na stiahnutie
mám zdravotné problémy krátim si čas hladámnespoplatnenú verziu truku je taká_ň? Peter 15.12.2012 Zobraziť odpovede (4) Odpovedať