Dobry den neviete ako si viem stiahnut a nainstalovat mody ? Mam plnu verziu tejto hry a mne sa pacia tie zavory (teda obrazok kde traktor prechadza) skusil som to v Contect Manageri a nemal som tam ten mod. Mozete mi poradit ? Dakujem.Cctcat20.12.2015Zobraziť odpovede (5)Odpovedať
Dobrý den,potřebuji poradit.Syn hraje minecraft,ale rozbil se nám počítač.Teď je opravený,ale když stáhneme minecraft a chceme ho spustit objeví se tabulka: Minecraft.exe-chyba aplikace Správná inicializace aplikace(0xc0000135) se nezdařila.Klepnutím na tlačítko OK můžete aplikaci ukončit.Zkoušeli jsme to několikrát odinstalovat a nainstalovat i jiné verze,ale pořád to samé.Hraje ještě hru Spore a ta taky po nainstalování nejde spustit.Nevíte čím to může být?Díky moc Iveta.Iveta9.5.2013Zobraziť odpovede (2)Odpovedať
Chcem sa opýtať ako supstím hru cez dosbox? normálne som ju stiahla , je vo formáte .zip potom som dala extrahovať a ako ju spustím ceez Dosbox prosím? Jedná sa o hru Sims arcade game :)TheJaja15.11.2012Zobraziť odpovede (2)Odpovedať
Ked si zapnem forge a najdem si ho aj v minecraft a spustim si minecraft tak mi to napise ze: Forge mod loadre has found a problem with your minecraft installation.The mods and listed below could not be found.Forge minimun version required is 12.12.1.1887parkbuddy5.1.2017Zobraziť odpovede (0)Odpovedať
Dobrý deň.
SCS Software hlásilo že už vydali demo verziu American Truck Simulatoru. Kedy ju dáte na stiahnutie?Cctcat12.3.2016Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
dobry den. prosim vas, mal uz niekto problem so serverom? mi pise server not available. som si stiahol aj punkbuster a nic.vladi19.11.2014Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
Minecraft: Nejde ovladanie v minecraft
Stiahol som si plateny minecraft na google play a nejde mi ovladanie, nemam tam sipky, prosim o radu Samuel 21.7.2019 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťTrainz Railroad Simulator 2006: Ako si stiahnem mody?
Dobry den neviete ako si viem stiahnut a nainstalovat mody ? Mam plnu verziu tejto hry a mne sa pacia tie zavory (teda obrazok kde traktor prechadza) skusil som to v Contect Manageri a nemal som tam ten mod. Mozete mi poradit ? Dakujem. Cctcat 20.12.2015 Zobraziť odpovede (5) OdpovedaťSlender: 7th Street: Heslo pro spuštění hry
ake je heslo pri instalovani slendrmen kristian medvedz 23.8.2013 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťThe Lord of The Rings: Return of the King: Minimální požadavky
POJDE MI TO CI NE RASTO 11.8.2013 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťHry a zábava: Minecraft
Dobrý den,potřebuji poradit.Syn hraje minecraft,ale rozbil se nám počítač.Teď je opravený,ale když stáhneme minecraft a chceme ho spustit objeví se tabulka: Minecraft.exe-chyba aplikace Správná inicializace aplikace(0xc0000135) se nezdařila.Klepnutím na tlačítko OK můžete aplikaci ukončit.Zkoušeli jsme to několikrát odinstalovat a nainstalovat i jiné verze,ale pořád to samé.Hraje ještě hru Spore a ta taky po nainstalování nejde spustit.Nevíte čím to může být?Díky moc Iveta. Iveta 9.5.2013 Zobraziť odpovede (2) OdpovedaťMinecraft: Nejde mi to spustiť na PC na ktorom je intrenet
Keď PC pripojím k NET-u tak mi to ani tak nejde. TH=ĐANC=ANĐL☺V= 20.3.2013 Zobraziť odpovede (5) OdpovedaťMinecraft: ako sa tam dostať
ked si stiahnem minecraft tak mi treba dať meno a heslo ale ja neviem aké peter 16.2.2013 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťCounter-Strike 1.6 Non-Steam: Windows 8
Má tu niekto Windows 8 lebo ked ano tak ako vam to ide ? lolo 24.12.2012 Zobraziť odpovede (13) OdpovedaťFIFA 12: Zadarmo na stiahnutie
tuto hru si mozem stiahnut alebo si ju musim kupit tomas 13.12.2012 Zobraziť odpovede (4) OdpovedaťWolfenstein: Enemy Territory: Wolfenstein-Enemy Territory singleplayer
Nejde spustit jako single player.Jak na to?Děkuji Pavel 17.11.2012 Zobraziť odpovede (1) Odpovedať
Hry a zábava: ako spustiť hru cez DOSBOX?
Chcem sa opýtať ako supstím hru cez dosbox? normálne som ju stiahla , je vo formáte .zip potom som dala extrahovať a ako ju spustím ceez Dosbox prosím? Jedná sa o hru Sims arcade game :) TheJaja 15.11.2012 Zobraziť odpovede (2) OdpovedaťHry a zábava: Error 0xc0000005
Chcel bi som sa spitat ako opravit error 0xc0000005Vopred dakujem Mic_46 14.12.2021 Zobraziť odpovede (0) Odpovedať
Hry a zábava: Nejde mi spustiť Minecraft
Nejde mi spustiť Minecraft este pred tizdnom siel ale chcel som ho spustit a vyhodi mi tam oknohttps://ulozto.sk/file/Qi299yqX5eoN/snimka-png#
Neviem co mam robit.
Mic46 9.6.2021 Zobraziť odpovede (5) Odpovedať
Hry a zábava: Bus Simulator 2012
100percent nainstalovane.PRECO TO KURVA NEJDE LubosLoloGamer Plays 11.7.2018 Zobraziť odpovede (0) OdpovedaťHry a zábava: Minecraft Forge
Ked si zapnem forge a najdem si ho aj v minecraft a spustim si minecraft tak mi to napise ze: Forge mod loadre has found a problem with your minecraft installation.The mods and listed below could not be found.Forge minimun version required is 12.12.1.1887 parkbuddy 5.1.2017 Zobraziť odpovede (0) OdpovedaťEuro Truck Simulator 2: Windows 10
Dobry, ide hra aj na windows 10? Peter 30.7.2016 Zobraziť odpovede (2) OdpovedaťAmerican Truck Simulator: Demo verzia
Dobrý deň.SCS Software hlásilo že už vydali demo verziu American Truck Simulatoru. Kedy ju dáte na stiahnutie? Cctcat 12.3.2016 Zobraziť odpovede (1) Odpovedať
Blacklight: Retribution: nejde spustit
dobry den. prosim vas, mal uz niekto problem so serverom? mi pise server not available. som si stiahol aj punkbuster a nic. vladi 19.11.2014 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťBus Simulator 2012: Ako mám vybrať zástavku a naložiť cestujúcich?????
Prosím ako mám vybrať zástavku a naložiť cestujúcich? Sim 18.3.2014 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťMinecraft: zelená gulka - Slime Ball
Ahoj ako najdem zelenú gulku potrebujem ju na výrobu lasa Domča 30.11.2013 Zobraziť odpovede (1) Odpovedať