Dobrý deň,
Mám minecraft 1.16.0.51 na mobile a keď dám prihlásiť sa na niaky server tak mi vybehne že sa mám prihlásiť dám prihlásiť načítava sa to ale ajtak sa to nenačíta a hodí ma to naspäť na minecraft
ĎakujemAle2.4.2020Zobraziť odpovede (0)Odpovedať
Dobrý deň. Kúpil som minecraft na pc, dostal som aj potvrdenie na e-mail, ale keď spustím launcher 1.6.19 a zadám e-mail aj heslo, tak sa mi nespustí?! Mám W10, ale neviem, či to má na túto záležitosť nejaký vpliv. Čo teraz? Vopred ďakujem za pomoc! :)Štefan19.8.2015Zobraziť odpovede (2)Odpovedať
Čaute ľudia prosím vás mohol by mi niekto poradiť čo mám robiť keď mi nejde spustiť ETS2? Mám kúpenú originál hru, normálne ju nainštalujem kliknem na ikonu a zrazu mi píše: "Hra Euro truck simulator 2 prestala pracovať." Tak prosím poraďte.
PS: Na ntbku mi hra normálne ide.David30.10.2014Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
poradte mi ludia preco mi nejde minecraft mam ho aj nainstalovany a ked si ho idem zapnut tak mi ta nieco vypise nejaku javu ze mam stiahnu ale neviem akuuu poradte ze aku si mam stiahnut DIIIKKKja6.2.2013Zobraziť odpovede (2)Odpovedať
zahral som to jedno kolo a potom mi napise ze opakovat totalne neviem poviete mi ci su aj ostatne kola alebo nieLdrago18.12.2012Zobraziť odpovede (3)Odpovedať
zaonem minecraft všetko ide len ked si dam nejake prihlasovacie meno napr. (minecraft47895) viem že nemusim v demo byt prihlaseny v majong.... no a ked kliknem na login tak my vypíše login failed a ked chem dat play offline nejde mi na to kliknut a pod tym play offline je v zatvorke napisane (not download) prosím pomôžtemi.tojejedno1.6.2013Zobraziť odpovede (4)Odpovedať
Preco sa mi neda Zaregistrovat na minecraft.net hned ma to hodi na mojang account a tam sa neda vlozit meno na minecrafteDominik14719.2.2013Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
Age of Empires II: Definitive Edition: Pomoc
vie mi niekto poradit ci viem si dat cz-sk ak som kupil z microsofu MAREK 4.2.2021 Zobraziť odpovede (0) OdpovedaťMinecraft: Minecraft: prihlásenie
Dobrý deň,Mám minecraft 1.16.0.51 na mobile a keď dám prihlásiť sa na niaky server tak mi vybehne že sa mám prihlásiť dám prihlásiť načítava sa to ale ajtak sa to nenačíta a hodí ma to naspäť na minecraft
Ďakujem Ale 2.4.2020 Zobraziť odpovede (0) Odpovedať
Minecraft: Spustenie Minecraft
Dobrý deň. Kúpil som minecraft na pc, dostal som aj potvrdenie na e-mail, ale keď spustím launcher 1.6.19 a zadám e-mail aj heslo, tak sa mi nespustí?! Mám W10, ale neviem, či to má na túto záležitosť nejaký vpliv. Čo teraz? Vopred ďakujem za pomoc! :) Štefan 19.8.2015 Zobraziť odpovede (2) OdpovedaťCounter-Strike 1.6 Non-Steam: instalacia
mozem si ju kludne stiahnut? neplati sa nic? Anonymný užívateľ 24.2.2015 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťEuro Truck Simulator 2: Nejde spustit Euro truck simulor 2
Čaute ľudia prosím vás mohol by mi niekto poradiť čo mám robiť keď mi nejde spustiť ETS2? Mám kúpenú originál hru, normálne ju nainštalujem kliknem na ikonu a zrazu mi píše: "Hra Euro truck simulator 2 prestala pracovať." Tak prosím poraďte.PS: Na ntbku mi hra normálne ide. David 30.10.2014 Zobraziť odpovede (1) Odpovedať
Hry a zábava: Bezpečné hry
aka je tu hra ktora je uplna bezpecna? malk70 10.1.2014 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťEuro Truck Simulator 2: verzia hry
KeĎ si toto stiahnem bude to Demo verzia alebo t bude plnohodnotná hra o.O Ivcoo 26.2.2013 Zobraziť odpovede (8) OdpovedaťBagger Simulator 2011: Nejde spustit
chcem hrať a nejde mi to milan 14.2.2013 Zobraziť odpovede (3) OdpovedaťMinecraft: Problém so spustením
poradte mi ludia preco mi nejde minecraft mam ho aj nainstalovany a ked si ho idem zapnut tak mi ta nieco vypise nejaku javu ze mam stiahnu ale neviem akuuu poradte ze aku si mam stiahnut DIIIKKK ja 6.2.2013 Zobraziť odpovede (2) OdpovedaťMinecraft: minecraft ine verzie
prečo tu niesu inšie verzie ako 1.4.5 alebo 1.4.6 nigde inde sa to neda stianut Robert 7.1.2013 Zobraziť odpovede (5) OdpovedaťLEGO - Star Wars 2: The Original Trilogy: je len jedno kolo alebo nie
zahral som to jedno kolo a potom mi napise ze opakovat totalne neviem poviete mi ci su aj ostatne kola alebo nie Ldrago 18.12.2012 Zobraziť odpovede (3) OdpovedaťTraktor Zetor 2: Kompatibilný s Win Vista?
zdravím prečo nie je možné nainštalovat túto hru vo verzii windows vista? martin 2.12.2012 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťHry a zábava: Ako stiahnuť program alebo hru?
ako si môžem stiahnut hru zuma deluxe? skušam to a akosi sa mi to nedari lauruska70 1.11.2012 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťAngry Birds Space: angry birds space cena
ked si to stiahnem je to bez poplatku?a ked nie tak kolko? petra 16.7.2012 Zobraziť odpovede (1) Odpovedať
Hry a zábava: Samé sa my vimazavaju
dobrý den ja mam problém s počitačom mne sa začaly same vimzavať súbory z disku prosim co mam robit hynek 24.1.2014 Zobraziť odpovede (2) OdpovedaťMinecraft: prečo mi to nejde
zaonem minecraft všetko ide len ked si dam nejake prihlasovacie meno napr. (minecraft47895) viem že nemusim v demo byt prihlaseny v majong.... no a ked kliknem na login tak my vypíše login failed a ked chem dat play offline nejde mi na to kliknut a pod tym play offline je v zatvorke napisane (not download) prosím pomôžtemi. tojejedno 1.6.2013 Zobraziť odpovede (4) OdpovedaťHry a zábava: problem s hrou Paraworld na win 7 64
hra sa nainstalovala vlozil som cd key ale nic sa nestalo.pomozte silverym 15.4.2013 Zobraziť odpovede (3) OdpovedaťHry a zábava: je to zdarma?
je to zdarma? je to zdarma? 13.4.2013 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťHry a zábava: Problém s registrací
Preco sa mi neda Zaregistrovat na minecraft.net hned ma to hodi na mojang account a tam sa neda vlozit meno na minecrafte Dominik147 19.2.2013 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťMinecraft: ako sa pripojit na multiplayer
jak tam na verzii 1.0.0. nevidim multiplayer neviem co mam robit ked chcem sa na nho pripojit kakenos 20.12.2012 Zobraziť odpovede (3) Odpovedať