Na túto hru potrebujete k podivu velmi dobre podmienky silnú grafickú kartu atď. Preto vám ta hrá padá. Mne to tiež padalo ale potom som si kupil herný notebook asus. Ktorý je veľmi silný takže to už nepadá a marek tebe neviem prečo to nejde ? Spítaj sa niekde ne fóre !Mohycan17.11.2012Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
Hra mi ide ale je tam strašne zlá grafika mám to nastavené všetko na minimum. Ale problém nastane v tedy ked si chcem zmeniť rozlíšenie hry v tedy mi hra spadte. Neiete prečo ?? PC mám tak STREDNE DOBRY.Lubo18.11.2012Zobraziť odpovede (10)Odpovedať
Prosím vás o radu... 8 ročný syn chce hru minecraft creative. Chcel by niečo tvorivé, nie strieľanie a životy. Ak by ste mi vedeli poradiť, kde to stiahnuť alebo kúpiť, prípadne budem vďačná za overený link. ĎakujemLucia29.7.2018Zobraziť odpovede (0)Odpovedať
Čaute, Preinstaloval som Win a stym aj vsetko co bolo v PC . steam hry programy atd... no a ked som naspat naistaloval steam/hry tak som naistaloval aj ETS a zadal som svoj stary ucet, ale akoby mi ho neaktualizovalo a tak hram od zaciatku nic nemam ulozene co som mal a to uz som mal cca cez 25 zamestnancov a 55% mapy prejdene ... neviem co stympado4.3.2017Zobraziť odpovede (2)Odpovedať
čo to je prosím za CS ? stiahnem to aj viackrát, ako ste odporúčali jednemu človeku tu a stále nejde quit, samé mení server, pri stlačení iného tlačítka ako je ovládanie ma vypojí z hry a zmení server, okrem asdw a ctrl nefunguje nič iné a nedá sa to zmeniť.. čo s tým ?jjj15.4.2013Zobraziť odpovede (5)Odpovedať
Dam spustiť a objavi sa mi minecraft Launcher. Vyberiem 1.4.7., otvori sa mi nijaka e- mailova stranka a nic co mam urobit/co som urobil zle?Adam11.2.2013Zobraziť odpovede (8)Odpovedať
Zdravím ets2 hrám už dlho a toto sa mi ešte nestalo hned ako začnem spúšťať hru napíše mi ze steam cloud niečo neulozil potom sa zacne načítava hra a napíše mi reason_system alebo relacia sa skoncila dnes som si chcel zahrať s partiou a na konvoji mi napísalo že Steam neodpovedá a ze mam reštartovať hru neviete čo stým alebo ako reštartovať to ets2? Vopred ďakujemMatúš24.5.2022Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
Chcel by som sa opytat ci na to bude stacit ultrabook Acer z frekvenciou 1.4 Ghz a grafickou kartou nVidia GeForce GT 640M .jiro31.7.2013Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
Dobry den. Neviem ci pisem spravne,ale chcem sa opytat,neviete mi poradit stranku kde si viem zakupit hru Mortyr4 - operacia Thunderstrom?Tomáš23.2.2017Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať že v akom jazyku je táto hra keď si ju tu stiahnem, resp. je v češtine?Lucia23.7.2015Zobraziť odpovede (11)Odpovedať
Dobrý deň chcem sa opýtať ako spustím hru SimsCity 2000? Stiahla som to ale je to len priečinok. Ako mám hru spustiť?Jaja22.9.2012Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
Euro Truck Simulator 2: Herné podmienky pre Euro Truck 2
Na túto hru potrebujete k podivu velmi dobre podmienky silnú grafickú kartu atď. Preto vám ta hrá padá. Mne to tiež padalo ale potom som si kupil herný notebook asus. Ktorý je veľmi silný takže to už nepadá a marek tebe neviem prečo to nejde ? Spítaj sa niekde ne fóre ! Mohycan 17.11.2012 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťMafia 2: platba
plati sa za to ? jakub 14.3.2013 Zobraziť odpovede (4) OdpovedaťMinecraft: ako si zmenit jazyk
pokusal som sa to asi 1000krat a nic L-drago 15.12.2012 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťEuro Truck Simulator 2: Padá mi ETS2
Hra mi ide ale je tam strašne zlá grafika mám to nastavené všetko na minimum. Ale problém nastane v tedy ked si chcem zmeniť rozlíšenie hry v tedy mi hra spadte. Neiete prečo ?? PC mám tak STREDNE DOBRY. Lubo 18.11.2012 Zobraziť odpovede (10) OdpovedaťMinecraft: ako stiahnuť minecraft creative
Prosím vás o radu... 8 ročný syn chce hru minecraft creative. Chcel by niečo tvorivé, nie strieľanie a životy. Ak by ste mi vedeli poradiť, kde to stiahnuť alebo kúpiť, prípadne budem vďačná za overený link. Ďakujem Lucia 29.7.2018 Zobraziť odpovede (0) OdpovedaťEuro Truck Simulator 2: Reinstall
Čaute, Preinstaloval som Win a stym aj vsetko co bolo v PC . steam hry programy atd... no a ked som naspat naistaloval steam/hry tak som naistaloval aj ETS a zadal som svoj stary ucet, ale akoby mi ho neaktualizovalo a tak hram od zaciatku nic nemam ulozene co som mal a to uz som mal cca cez 25 zamestnancov a 55% mapy prejdene ... neviem co stym pado 4.3.2017 Zobraziť odpovede (2) OdpovedaťMinecraft: Minecraft
Dobry den, platený Minecraft za tých 7 €je prosím vás na aké obdobie? Na ako dlho? Ďakujem Jana 17.10.2019 Zobraziť odpovede (2) OdpovedaťCounter-Strike 1.6 Non-Steam: zvláštne ovládanie
čo to je prosím za CS ? stiahnem to aj viackrát, ako ste odporúčali jednemu človeku tu a stále nejde quit, samé mení server, pri stlačení iného tlačítka ako je ovládanie ma vypojí z hry a zmení server, okrem asdw a ctrl nefunguje nič iné a nedá sa to zmeniť.. čo s tým ? jjj 15.4.2013 Zobraziť odpovede (5) OdpovedaťMinecraft: Prihlásenie do MC
Dam spustiť a objavi sa mi minecraft Launcher. Vyberiem 1.4.7., otvori sa mi nijaka e- mailova stranka a nic co mam urobit/co som urobil zle? Adam 11.2.2013 Zobraziť odpovede (8) OdpovedaťEuro Truck Simulator 2: Mám problém s ets2
Zdravím ets2 hrám už dlho a toto sa mi ešte nestalo hned ako začnem spúšťať hru napíše mi ze steam cloud niečo neulozil potom sa zacne načítava hra a napíše mi reason_system alebo relacia sa skoncila dnes som si chcel zahrať s partiou a na konvoji mi napísalo že Steam neodpovedá a ze mam reštartovať hru neviete čo stým alebo ako reštartovať to ets2? Vopred ďakujem Matúš 24.5.2022 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťEuro Truck Simulator 2: Herne minimum pre Euro Truck Simulator 2
Chcel by som sa opytat ci na to bude stacit ultrabook Acer z frekvenciou 1.4 Ghz a grafickou kartou nVidia GeForce GT 640M . jiro 31.7.2013 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťAssassin's Creed III: asasin
Mám rad AsasinFrederik Pokuta 29.11.2023 Zobraziť odpovede (0) Odpovedať
The SIMS 4: Sťahovanie sims 4
Dobrý večer ako stiahnuť the sims 4 ? SIMS 11.8.2018 Zobraziť odpovede (2) OdpovedaťHry a zábava: Thunderstrom
Dobry den. Neviem ci pisem spravne,ale chcem sa opytat,neviete mi poradit stranku kde si viem zakupit hru Mortyr4 - operacia Thunderstrom? Tomáš 23.2.2017 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťMafia 2: platba
plati sa zato? ked si stiahnem??? JoJo 14.1.2013 Zobraziť odpovede (2) OdpovedaťCounter-Strike 1.6 Non-Steam: Teamspeak pri hraní
Ako mozem hovorit s kamosmi? Kebo 27.9.2012 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťCounter-Strike 1.6 Non-Steam: Verzia standalone
ktoru verziu si mam dat stahnut cs 1.6 standalonecs 1.6 martin 15.12.2016 Zobraziť odpovede (1) Odpovedať
Farming Simulator 15: Farming Simulator 2015 čeština
Dobrý deň,chcela by som sa opýtať že v akom jazyku je táto hra keď si ju tu stiahnem, resp. je v češtine? Lucia 23.7.2015 Zobraziť odpovede (11) Odpovedať
Hry a zábava: aplikácie pre spustenie starých hier
dobry den mate tu aj dajaku aplikaciu lebo mi nechce spustit hry luki 21.11.2012 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťHry a zábava: ako spustiť hru?
Dobrý deň chcem sa opýtať ako spustím hru SimsCity 2000? Stiahla som to ale je to len priečinok. Ako mám hru spustiť? Jaja 22.9.2012 Zobraziť odpovede (1) Odpovedať