Aj ja som to stiahol a mi to nešlo ale tam boli iba iné tváre a jeden kamion IVECO a dokonca predtým dávali IVEDO. asi treba aktivovať hru.rasto14.12.2013Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
Skusil som to hru som odinštaloval a znovu stiahol a nainštaloval ale ked som zapol tu hru tak sa mi nezjavil vyber medzi demom a celou hrou ani ten kod už nepítalo a zjavil sa mi učet ktory som predtim 1 x stahovanej hry založil čiže ako keby sa nič nestalo ten učet sa mi musel asi neako v počitači uložit ale nevie ako ved ja som celu hru odinštaloval a nainštaloval a hladal som aj na Youtube že či nema niekto podobna problem ako ja a našiel som ho presne te problem: tu je link : http://www.youtube.com/watch?v=ohhf1IwdEUc Fakt neviem čo už mam robit aj novy patch som stiahol :((( A nejde tomarek12.11.2012Zobraziť odpovede (3)Odpovedať
nejde mi ani quit ani find server vzdy po kliknuti nacita server ani neviem skade to bere ale furt je iny. Ja chcem hrat podla seba a nie ze same si to vybere server a rad by som keby funguje F1 na auto nakup a nie zas zmena serveru a dokolecka to iste.Patrik6.1.2013Zobraziť odpovede (3)Odpovedať
Mam problém z hrou stiahol som si hru a zohnal som aj kod ktori tam pita na začiatku čiže som si vybral asi plnu verziu ale na tej mi nejde načitat hra mi spadne a neviem ako si mam zas vybrat to demo lebo pri zapnuti hri mi ukaže hned ten učet ktori som si založil na kodovanom učte..marek10.11.2012Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
Pokúšam sa nahrať moju obľúbenú hru "mariáš". Rád by som si s touto hrou vypĺňal voľné chvíle pri počítči. Môžete mi poradiť? Ďakujem.Augustín Čajka17.3.2024Zobraziť odpovede (0)Odpovedať
Zdravim, stretol sa uz niekto s problemom, ze ked ste chceli hrat ets2 s volantom tak vam padla hra... presnejsie zapnem hru, idem do vstupnych nastaveni, nastavim volant... vsetko, ale ked chcem soferovat, kliknem na start, zacne sa nacitat a asi v polovicke necitania padne hra
Mam Genius Speed Wheel 5...
Dakujem za odpovedeM1X017.2.2018Zobraziť odpovede (0)Odpovedať
Čaute neveite odkial by so mohol stiahnuť hru Call of duty 4. Skúšal som ale nič nejde. Prosím dajte mi link na stiahnutie ak máte.poiuz2.3.2014Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
FarmVille 2: FarmVille2
Instalovala som Downland ale sa nespusta Terezia Budiska 9.9.2019 Zobraziť odpovede (0) OdpovedaťEuro Truck Simulator 2 Gold: Euro Truck Simulator 2 Gold
Aj ja som to stiahol a mi to nešlo ale tam boli iba iné tváre a jeden kamion IVECO a dokonca predtým dávali IVEDO. asi treba aktivovať hru. rasto 14.12.2013 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťHry a zábava: FIFA 10 instalace 7zip
Ako si mám nainštalovat fifu 10 stiahol som ju z netu, ked mi to dá do 7zipu. fifkar 12.8.2013 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťHry a zábava: Potreba rady ...
Mám otázečku, máte tu hry ktoré su v 64-bitovej vrzii? ... Ďakujem vopred Dajko 23.3.2013 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťEuro Truck Simulator 2: Jak znovu nainstalovat demo Euro Truck 2
Skusil som to hru som odinštaloval a znovu stiahol a nainštaloval ale ked som zapol tu hru tak sa mi nezjavil vyber medzi demom a celou hrou ani ten kod už nepítalo a zjavil sa mi učet ktory som predtim 1 x stahovanej hry založil čiže ako keby sa nič nestalo ten učet sa mi musel asi neako v počitači uložit ale nevie ako ved ja som celu hru odinštaloval a nainštaloval a hladal som aj na Youtube že či nema niekto podobna problem ako ja a našiel som ho presne te problem: tu je link : http://www.youtube.com/watch?v=ohhf1IwdEUc Fakt neviem čo už mam robit aj novy patch som stiahol :((( A nejde to marek 12.11.2012 Zobraziť odpovede (3) OdpovedaťEuro Truck Simulator 2: Ako zadať vstupný kód
ked zacnem hrat tam mam volaky kod a ja ho newiem poradite mi prosim vas ? cikino 7.11.2012 Zobraziť odpovede (2) OdpovedaťDOSBox: hladam
pekny den,hladam staru hru strategicku v dos alebo win7 názov faraon alebo pharaohn,poradite kde ju najdem?alebo ponuknite cd.dakujem františek 18.3.2025 Zobraziť odpovede (0) Odpovedať
Counter-Strike 1.6 Non-Steam: otazka
prosím čo je lepšie?counter strike source alebo counter strike 1.6 non steam
Ďakujem branči 30.5.2019 Zobraziť odpovede (1) Odpovedať
Car Mechanic Simulator 2015: Olejová nádrž
Chtěl bych se zeptat. Na co je ta Olejová nádrž? Díky. Hanz 16.6.2018 Zobraziť odpovede (0) OdpovedaťThe SIMS 4: The sims 4
Ako obnovit the sims 4 Dajanka 13.1.2017 Zobraziť odpovede (0) OdpovedaťEuro Truck Simulator 2: vstupný kód
plys napišťe mi ten prvý aktivačný kó d ja ho neviem zohnať robo 21.2.2013 Zobraziť odpovede (3) OdpovedaťCounter-Strike 1.6 Non-Steam: Meni same server. Naco kliknem = zmena serveru
nejde mi ani quit ani find server vzdy po kliknuti nacita server ani neviem skade to bere ale furt je iny. Ja chcem hrat podla seba a nie ze same si to vybere server a rad by som keby funguje F1 na auto nakup a nie zas zmena serveru a dokolecka to iste. Patrik 6.1.2013 Zobraziť odpovede (3) OdpovedaťCounter-Strike 1.6 Non-Steam: nejde to ?!
mam to nainstalovane mam jva a vsetko ale nede mi to vyhodimito error dark empires 22.12.2012 Zobraziť odpovede (6) OdpovedaťMinecraft: Je Minecraft platený?
plati sa za minecraft ak ano kolko? ika 19.11.2012 Zobraziť odpovede (4) Odpovedať
Euro Truck Simulator 2: Ako spustit demo Euro Truck Simulator 2
Mam problém z hrou stiahol som si hru a zohnal som aj kod ktori tam pita na začiatku čiže som si vybral asi plnu verziu ale na tej mi nejde načitat hra mi spadne a neviem ako si mam zas vybrat to demo lebo pri zapnuti hri mi ukaže hned ten učet ktori som si založil na kodovanom učte.. marek 10.11.2012 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťMariáš: mariáš
Pokúšam sa nahrať moju obľúbenú hru "mariáš". Rád by som si s touto hrou vypĺňal voľné chvíle pri počítči. Môžete mi poradiť? Ďakujem. Augustín Čajka 17.3.2024 Zobraziť odpovede (0) OdpovedaťEuro Truck Simulator 2: Padá mi ETS2
Zdravim, stretol sa uz niekto s problemom, ze ked ste chceli hrat ets2 s volantom tak vam padla hra... presnejsie zapnem hru, idem do vstupnych nastaveni, nastavim volant... vsetko, ale ked chcem soferovat, kliknem na start, zacne sa nacitat a asi v polovicke necitania padne hraMam Genius Speed Wheel 5...
Dakujem za odpovede M1X0 17.2.2018 Zobraziť odpovede (0) Odpovedať
Minecraft: Kúpa Minecraftu
Prosím Vás, ako si mám kúpiť Minecraft cez Maestro card ? ( Nie je tam vedená platba touto kartou ) 2k17Panda2k17 5.3.2017 Zobraziť odpovede (0) OdpovedaťHry a zábava: Just cause 2 DirectX problém
Zdravím... potreboval by som pomôcť :)Vždy keď chcem spustiť hru, vypíše mi:
fatal directx error
code 2
result 0x0 s_ok
a neviem čo mám urobiť :) Richie22 1.9.2016 Zobraziť odpovede (1) Odpovedať
Hry a zábava: CoD 4
Čaute neveite odkial by so mohol stiahnuť hru Call of duty 4. Skúšal som ale nič nejde. Prosím dajte mi link na stiahnutie ak máte. poiuz 2.3.2014 Zobraziť odpovede (1) Odpovedať