chcel by som sa opytat preco mi nejde spustit plyn na eurotrucku.mam aj volant vsetko je dobre nadstavene lebo kamart ma tuto hru tiez a vidi ze tam ej nejaky problem.Urcite to nemoze byt mojim pocitacom lebo mam herny pocitac s 8gb ramkou a 3,7 ghz procesorom a proste mi to nejdeMajo26.4.2013Zobraziť odpovede (8)Odpovedať
preco ked padneme tym vrtulnikom a uz ideme hrat a niekdo sa ma tam opyta seržo si v poradku? sa mi hra sama od seba vypne?lukipuki11.3.2016Zobraziť odpovede (4)Odpovedať
ahojte prosim vas mam taKY problem... ked dam new game a vyberam mapy pod mapami by malo byt pocet hracov alebo nieco take nie ? .. pretoze vzdy hram sama a uz neviem co mam robit prosim pomoznte mi .. Dakujemmaja10.11.2012Zobraziť odpovede (3)Odpovedať
Dobrý deň. Od včera - 24.7.2023, od 11:00 hod mi nechce otvoriť účet mel161 na farmerame. Píše mi stále, že pri spracovaní nastala chyba - error. Viete mi tým pomôcť? Ďakujem.Melánia Bašárová25.7.2023Zobraziť odpovede (0)Odpovedať
Dobrý deň,ako sa viem dostať k pôvodnému kontu v hre toyblast....pokazil sa mi tablet a na novom zariadení hrám hru od nuly.... Pôvodný nick v skupine vidím ...dakujemJana3.11.2022Zobraziť odpovede (0)Odpovedať
Zdravím chcel by som sa vás opýtať na jednu vec čo sa týka serverov na MC. Pred nedávnom som našiel server ktorý sa mi veľmi páčil, bola tam možnosť vybrať si rasu od upíra, lovca, víly, elfa atd. Bol veľmi pekný ale ja som zabudol ako sa volá a odvtedy ho neviem nájsť a tak vás prosím mohli by ste mi poradiť nejaké servery ktoré sa aspoň trochu podobajú tomu čo som tu povedal. Dakujem :)Damian5.3.2014Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
Admin prosím pomôžeš mi ? :/ Ked zapnem CS 1.6 a dam vyhľadať servery tak nic :/ A skušal som to aj z enterom ale nič :/ Prosím admin pomôž mi :/ !!Maverick6.5.2013Zobraziť odpovede (1)Odpovedať
Unity 3d: Navod Cz
Je daky navod na youtube ultimate13 7.8.2013 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťEuro Truck Simulator 2: Nejde plyn
chcel by som sa opytat preco mi nejde spustit plyn na eurotrucku.mam aj volant vsetko je dobre nadstavene lebo kamart ma tuto hru tiez a vidi ze tam ej nejaky problem.Urcite to nemoze byt mojim pocitacom lebo mam herny pocitac s 8gb ramkou a 3,7 ghz procesorom a proste mi to nejde Majo 26.4.2013 Zobraziť odpovede (8) OdpovedaťMinecraft: Kde kúpiť Minecraft
Nedá sa kúpiť CD minecraft 1.4.7. v nijakom obchode? Adam 11.2.2013 Zobraziť odpovede (25) OdpovedaťCounter-Strike 1.6 Non-Steam: Koľko stojí stiahnutie
kolko to stiahnutie stoji adamkoh 17.8.2012 Zobraziť odpovede (7) OdpovedaťMafia 2: Stiahnutie
Mám si stiahnut všetky položky postupne alebo len tu jednu najväčšiu ? Andy 3.1.2018 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťVietcong: Pád hry po intru
preco ked padneme tym vrtulnikom a uz ideme hrat a niekdo sa ma tam opyta seržo si v poradku? sa mi hra sama od seba vypne? lukipuki1 1.3.2016 Zobraziť odpovede (4) OdpovedaťMinecraft: Ako pospájať vagóny
Ako sa daju spojiť vagóny doradu na koľajniciach tak aby sa nerozpájali. Ján Habovčík 13.4.2014 Zobraziť odpovede (2) OdpovedaťMafia 2: Problém se stažením
dobri den potrebujem pomoct ze ci to aj nejake virusi stahuje ked si to chcem ja stiehnut ??? Klaudia 2.4.2013 Zobraziť odpovede (4) OdpovedaťAssassin’s Creed: inštalácia
ako dlho sa inŠtaluje??? simon ksenak 2.4.2013 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťBagger Simulator 2011: plna verzia
je toto plna verzia riso 19.2.2013 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťCounter-Strike 1.6 Non-Steam: nefunguje
ahoj hram csko us dost dlho a niejak mi to stimto CS nejde co to?? SWAT 24.12.2012 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťBulánci: Kolko stoja Bulanci?
kolik to stojí? pavel 12.11.2012 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťCounter-Strike 1.6 Non-Steam: hram sama na new game
ahojte prosim vas mam taKY problem... ked dam new game a vyberam mapy pod mapami by malo byt pocet hracov alebo nieco take nie ? .. pretoze vzdy hram sama a uz neviem co mam robit prosim pomoznte mi .. Dakujem maja 10.11.2012 Zobraziť odpovede (3) OdpovedaťMafia 2: Mafia vs GTA
mafia je niečo ako gta alebo lepsie? martin 4.10.2012 Zobraziť odpovede (6) OdpovedaťFarmerama: Neotvorí mi farmeramu
Dobrý deň. Od včera - 24.7.2023, od 11:00 hod mi nechce otvoriť účet mel161 na farmerame. Píše mi stále, že pri spracovaní nastala chyba - error. Viete mi tým pomôcť? Ďakujem. Melánia Bašárová 25.7.2023 Zobraziť odpovede (0) OdpovedaťHry a zábava: Toy BLAST prihlasenie
Dobrý deň,ako sa viem dostať k pôvodnému kontu v hre toyblast....pokazil sa mi tablet a na novom zariadení hrám hru od nuly.... Pôvodný nick v skupine vidím ...dakujem Jana 3.11.2022 Zobraziť odpovede (0) OdpovedaťMinecraft: Upíří Minecraft server
Zdravím chcel by som sa vás opýtať na jednu vec čo sa týka serverov na MC. Pred nedávnom som našiel server ktorý sa mi veľmi páčil, bola tam možnosť vybrať si rasu od upíra, lovca, víly, elfa atd. Bol veľmi pekný ale ja som zabudol ako sa volá a odvtedy ho neviem nájsť a tak vás prosím mohli by ste mi poradiť nejaké servery ktoré sa aspoň trochu podobajú tomu čo som tu povedal. Dakujem :) Damian 5.3.2014 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťCounter-Strike 1.6 Non-Steam: Nejdu mi načítať servery
Admin prosím pomôžeš mi ? :/ Ked zapnem CS 1.6 a dam vyhľadať servery tak nic :/ A skušal som to aj z enterom ale nič :/ Prosím admin pomôž mi :/ !! Maverick 6.5.2013 Zobraziť odpovede (1) OdpovedaťHry a zábava: gta V
ako stiahnut tuto hru? miska 24.3.2017 Zobraziť odpovede (15) OdpovedaťMario: Ako prejsť cez level 1-4?
Dobrý deň, neviem prísť na to ako prejsť cez level 4 v svete 1. Prosím ako sa to dá? Klaykap 1.8.2020 Zobraziť odpovede (0) Odpovedať