Stiahnut.sk

Aktualita: Tera, najkrajšie MMORPG prechádza na free to play

Kórejská onlinovka Tera vtrhla do herného sveta s veľkými očakávaniami. Hra bodovala a boduje hlavnej svojím bezkonkurenčným grafickými spracovaním, ktoré sa až nezdravo zameriava na znázorňovanie postáv. Tie sú ako vystrihnuté z módneho časopisu, teda až na cool brnenia a obrovské zbrane. Nemej zaujímavý však je aj akčný súbojový systém, ktorý sčasti pripomína staršie počiny typu Age of Conan alebo C9. Znamená to, že nestačí len stáť a „hádzať skilly“, pretože postava je pomerne zraniteľná a tak je lepšie využívať uhýbanie a blokovanie. Hráč sa vďaka tomu musí na boje sústrediť oveľa viac, než pri tradičných onlinovkách.

Počet hráčov ale nezodpovedal predstavám, preto sa servery začali zlučovať. Nakoniec sa vývojári rozhodli pre prechod na čoraz populárnejší free to play model. Ten ľahko naláka mnohonásobne viac hráčov, ktorí si hru naplno omakajú a neskôr radi zaplatia nejaký ten dolár za rôzne výhody. Riešenie je výhodné pre všetkých – neplatiaci hráči si môžu užiť plnohodnotné MMORPG zadarmo, svet ožije novými gamermi, rozrastie sa PVP, je ľahšie získať parťákov na priechod hrou a vývojári i distribútori v konečnom dôsledku získajú viac peňazí. Skrátka ideálny stav, do ktorého práve vstupuje aj Tera, v dôsledku čoho si ju môžete od nás stiahnuť úplne zadarmo.

Tera odo dnes ponúka tri typy účtov:

  1. Free to play – hra je takmer bez obmedzení, limitujúci môže byť len maximálny počet postáv (2).
  2. Veteránsky účet – pre všetkých hráčov, ktorý za Teru už platili. Obsahuje všetko, na čo sú hráči zvyknutí, vrátane veľkorysého limitu postáv (10).
  3. Tera Club – je plný nadštandardných bonusov, ktoré urýchľujú priechod hrou, no pri priamej konfrontácii s neplatiacimi hráčmi, platcu výrazne nezvýhodňujú.
Autor: Redakcia  |   Publikované: 5.2.2013   |   Zobrazené: 5442x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  8 3 e e 7 6  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia