Stiahnut.sk

Microsoft predstavil chatovaciu AI GPT-4 úplne zadarmo. Takto ju získate cez Bing

Umelá inteligencia zažíva obrovský rozmach a inak tomu nie je ani v oblasti jazykových modelov. Najnovšia verzia GPT-4 je už k dispozícii všetkým používateľom ako súčasť Bing Chatu. Novinka je podľa portálu Windows Central k dispozícii úplne zadarmo, takže si nemusíte platiť niekoľko desiatok dolárov mesačne za ChatGPT Plus.

GPT-4 bol len donedávna určený pre používateľov, ktorí sa zapísali do zoznamu čakajúcich. Tento spôsob síce stále platí a kto chce, na pozvánky do jazykového modelu si počká, ale existuje aj iné riešenie. Bez čakania. Microsoft používateľom kladie za úlohu 2-3 podmenky, ktoré je potrebné splniť.

Chatovacia umelá inteligencia v PC zadarmo cez Bing

Prvou je používanie prehliadača Microsoft Edge, ktorého najnovšia verzia 111 má Bing Chat integrovaný priamo v sebe. Používatelia si tak môžu dopriať prehliadanie internetu spolu s umelou inteligenciou GPT-4, čo je podstatne väčšia zábava. Od zavedenia GPT-4 priamo do prehliadača stúpol počet používateľov o státisíce, ba až milióny.

Druhou podmienkou je prihlásenie sa s vlastným účtom od Microsoftu, ktorý väčšina používateľov môže mať napríklad kvôli Windows alebo Outlooku. Ak náhodou tento účet nemáte, registrácia je rýchla a bezplatná. Tretia podmienka sa týka používateľov, ktorí sa zapísali na listinu čakajúcich.

Paradoxne, táto skupina si na Bing Chat bude musieť počkať, až kým to Microsoft neschváli. Po vyskúšaní už vieme, že tento proces trvá dlhšie u tých žiadostí, ktoré boli vytvorené medzi prvými, preto odporúčame založiť nový účet v Microsofte a zažiadať o Bing Chat znova. Ten sa potom otvorí okamžite pri spustení prehliadača.

Ako získať GPT-4 v rámci Bing Chatu okamžite a zadarmo:

1. Prihláste sa pomocou účtu vytvoreného cez Microsoft na webe login.live.com, ak už máte svoj vlastný, alebo si vytvorte účet nový.

2. Zamierte na stránku bing.com/new a v dolnej časti kliknite na modré tlačidlo Pridať sa na zoznam čakateľov.

3. Bude vám oznámené, že ste na čakacej listine. Zároveň sa objaví nové modré tlačidlo "Rýchlejší prístup k novej službe Bing", na ktoré kliknite.

4. Následne sa zobrazí okno, kde sa nový Bing Chat predstaví aj s novým modrým tlačidlom "Chatovať" alebo "Chat now", na ktroré kliknite.

5. Bing Chat môžete začať používať.

Bing s jazykovým modelom GPT-4 je k dispozícii a môžete si užiť konverzáciu. Môžete mu napríklad zadať, nech napíše krátku básničku, vytvorí vám plán cvičenia alebo pomôže pri písaní.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 23.3.2023   |   Zobrazené: 1805x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  7 3 4 4 4 5  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia