Stiahnut.sk

Nová hra Rogue Company je cross-platformná a v štýle battle royale

Vydavateľské štúdio Hi-Rez Studios vydáva svoj ďalší nový titul Rogue Company. Po vzore predchádzajúcich hier Paladins SMITE ide o ďalší multiplayerový zárez, ktorý si môžu hráči užiť na všetkých herných platformách – PC aj konzolách. Zároveň ide o cross-play podporu, čo znamená, že je možné hrať naprieč platformami.

Aktuálne je hra k dispozícii v troch platených balíčkoch, v budúcnosti by mala prísť do obehu zadarmo. Ak teda chcú hráči pomôcť vývojárom v zlepšovaní hry, je možné ich podporiť a zakúpiť si jednu z nižšie uvedených ponúk:

  • Starter Founder 's Pack - $ 14.99 (€ 14.99 / £ 11.99)
  • Standard Founder 's Pack - $ 29.99 (€ 29.99 / £ 24.99)
  • Ultimate Founder 's Pack - $ 59.99 (€ 59.99 / £ 49.99)

A o čo presne ide? Rogue Company je online strieľačka z pohľadu tretej osoby, ktorá v sebe kombinuje prvky Counter Striku, Overwatchu, Valorantu a battle royale módov. Partia nájomných zabijakov sa chce zmocniť miliónových bonusov za plnenie misií, a začína sa boj o prežitie. Zároveň ale tvorcovia prednášajú hrdinov ako kladné postavy, čo je pomerne netradičný prístup.

Premisa je ale pomerne otrepaná a hráči neuvidia nič, čo by nevideli inde: dva tímy proti sebe, jedna mapka a možnosť zoskočiť na začiatku zápasu na požadované miesto. Rôzne zbrane, vybavenie všeobecne a peniaze na nákup v obchodoch – to všetko je pomerne tradičnou žánrovkou. Hru pripravilo štúdio First Watch Games a podieľal sa na nej aj Scott Lussier, ktorého poznajú najmä hráči série HALO.

Na hre spolupracujú aj ďalšie zvučné mená zo spoločností ako Blizzard, EA alebo Daybreak Games. Zahrať si ju môžu hráči na PC prostredníctvom Epic Games Storu, na konzolách PS4, Xbox One aj na Switchi.

Autor: Michal M.  |   Publikované: 21.7.2020   |   Zobrazené: 1220x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  0 4 f 7 9 b  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia