Stiahnut.sk

Blizzard možno plánuje remaster hry Diablo ll

Už dlhšiu dobu spojená firma Activision Blizzard sa pravdepodobne chystá na remaster známej a legendárnej hry Diablo 2. Po hrách, ako Crash Bandicoot, Spyro the Dragon alebo Warcraft 3 by sme tak mohli ešte tento rok vidieť na našich monitoroch znovuzrodenie tohto výnimočného RPG titulu.

Informácie o možnom remastri prezradil redaktor francúzskeho webu Actugaming, ktorý v minulosti už úspešne predpovedal ohlásenie hier Diablo 4, World of Warcraft: Shadowlands a Overwatch 2 na BlizzCone 2019. Jeho vyhlásenie je ale zatiaľ nutné brať s rezervou a to hneď z dvoch hlavných dôvodov.

Tým prvým je fakt, že dizajnový šéf pôvodného Diabla ll, David Brevik, sa vyjadril, že vúčšina zdrojového kódu sa ku hre nezachovala z dôvodu nezálohovania. To by logicky vyústilo k procesu písania kódu nanovo, čo môže byť zvlášť pri prerábaných hrách pomerne náročné.

Druhým dôvodom, prečo sa nemusíme hry vôbec dočkať, je fakt, že posledný a dlho očakávaný remaster Warcraft 3: Reforged dopadol katastrofálne. Reforged zároveň dosiahol aj najnižšie hodnotenie na Metacritic a ani po mesiacoch od vydania nie je vyladený. Myslíte si, že sa dočkáme prepracovanej druhej časti série Diablo?

Autor: Michal M.  |   Publikované: 11.5.2020   |   Zobrazené: 2249x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  0 f 6 1 b 9  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia